LAURETA AUTO ŠKODA TEAM

LAURETA AUTO ŠKODA TEAM

V novém designu a v očekávání nové sezóny.

INVELT RALLY PAČEJOV

Na 42. Invelt Rally Pačejov , která proběhla o prvním říjnovém víkendu pokračoval LAURETA AUTO ŠKODA TEAM ve svém "trojkovém" tažení. Takže opět výborná forma, stupně vítězů a krásné třetí místo.
Úterý 5. října 2021 od 16 hodin

Autogramiáda Filipa Mareše a Radka Buchy

Srdečně zveme všechny příznivce motoristického sportu na autogramiádu našeho úspěšného rally týmu. Filip, Radek a závodní speciál ŠKODA FABIA Rally2 evo se na Vás těší v autosalonu LAURETA AUTO, Nádražní 307, Mladá Boleslav.

BARUM CZECH RALLY ZLÍN

Jubilejní 50. ročník Barum Czech Rally Zlín potvrdil skvělou formu Filipa Mareše s Radovanem Buchou. Po defektem pneumatiky pokaženém výsledku na domácí Rally Bohemia, si posádka Škody Fabia Rally 2 Evo v modro – červených barvách LAURETA AUTO a Entry Engineering vybojovala ve Zlíně bronzovou medaili.

RALLY BOHEMIA

LAURETA AUTO ŠKODA TEAM zve všechny příznivce k tratím rychlostních zkoušek Rally Bohemia 2021. Ta startuje v pátek 9. 7. 2021 večerní show na autodromu v Sosnové u České Lípy a pokračuje o víkendu. Oba dny v součtu vydají na více než 150 km. Posádka Filip Mareš – Radovan Bucha pojede ve své Fabii Rally2 Evo se startovním číslem 2.

AGROTEC PETRONAS RALLY HUSTOPEČE

Posádka hájící barvy LAURETA AUTO ŠKODA TEAMU, ve složení Filip Mareš a Radovan Bucha skončila potřetí v sezóně 2021 s bronzovou medailí. Do jihomoravské soutěže vstoupila tradičně zbarvená Fabia Rally2 evo sérii třetích nejrychlejších časů a stejná pozice Filipovi s Radkem patřila i po úvodní etapě závodu. Ještě vyšším tempem se dvojice prezentovala ve druhé, sobotní etapě. I v ní ale nakonec obsadila třetí příčku.

RALLY ŠUMAVA KLATOVY

55. ročník Rallye Šumava Klatovy je už minulostí a bronzovou příčku v absolutním pořadí obsadila posádka Filipa Mareše a Radka Buchy, reprezentující LAURETA AUTO ŠKODA TEAM. Po roztržitém vstupu do šumavské soutěže, dokázali Filip s Radkem zrychlovat a dokonce zvítězit v nedělní etapě. Boleslavská dvojice soutěžící s vozem Škoda Fabia Rally2 Evo, si díky tomu upevnila své druhé místo v průběžném bodovém hodnocení šampionátu MČR.

KOWAX VALAŠSKÁ RALLY VALMEZ

Mladoboleslavský LAURETA AUTO ŠKODA TEAM vstoupil do Mistrovství České republiky roku 2021 velmi slibně. Z 39. Kowax Valašské Rally Valmez, si totiž posádka Filipa Mareše a Radka Buchy, odváží silný bodový základ za 2. místo v rámci hodnocení národního šampionátu. V součtu s vyhranou sobotní etapou tak jde jednoznačně o naplnění předsoutěžních plánu celého týmu. V absolutním pořadí závodu dokončila dvojice na 3. místě se ztrátou 50 vteřin na vítězného Nikolaye Gryazina.

LAURETA AUTO ŠKODA TEAM

zahájil novou sezónu na italské Ciocco Rally. Rally dokončili Filip s Radkem za branami první desítky, konkrétně na 12 místě. LAURETA AUTO tak zahájila druhý rok spolupráce s mladoboleslavskou posádkou, která bude i v letošním roce startovat s vozem Škoda Fabia Rally2 evo. Start na italské soutěži byl především ostrou přípravou na start českého mistrovství, které bude pro tým i v letošním roce prioritou.

Mladoboleslavský dealerský tým

nese název boleslavského prodejce vozů značky ŠKODA - LAURETA AUTO a.s. Za známou společností stojí navíc sám bývalý úspěšný závodník, pan Jaroslav Jelínek: „Motorsportu jsem věrný od šedesátých let až do současnosti a do prostředí automobilových soutěží se i ve svém pokročilém věku vždy rád vracím. Velice si vážím možnosti spolupráce s mladým talentovaným jezdcem Filipem Marešem. V nově vzniklém LAURETA AUTO ŠKODA TEAMU se tak spojuje zkušenost „starého soutěžáka“ s mladou dravostí. Děkuji také zástupcům ŠKODA AUTO ČR, kteří se rozhodli náš projekt podpořit a přeji naší posádce mnoho úspěchů.“