LAURETA AUTO ŠKODA TEAM

RALLY BOHEMIA

LAURETA AUTO ŠKODA TEAM zve všechny příznivce k tratím rychlostních zkoušek Rally Bohemia 2021. Ta startuje v pátek 9. 7. 2021 večerní show na autodromu v Sosnové u České Lípy a pokračuje o víkendu. Oba dny v součtu vydají na více než 150 km. Posádka Filip Mareš – Radovan Bucha pojede ve své Fabii Rally2 Evo se startovním číslem 2.

RALLY HUSTOPEČE

Posádka hájící barvy LAURETA AUTO ŠKODA TEAMU, ve složení Filip Mareš a Radovan Bucha skončila potřetí v sezóně 2021 s bronzovou medailí. Do jihomoravské soutěže vstoupila tradičně zbarvená Fabia Rally2 evo sérii třetích nejrychlejších časů a stejná pozice Filipovi s Radkem patřila i po úvodní etapě závodu. Ještě vyšším tempem se dvojice prezentovala ve druhé, sobotní etapě. I v ní ale nakonec obsadila třetí příčku.

LAURETA AUTO ŠKODA TEAM

zahájil novou sezónu na italské Ciocco Rally. Rally dokončili Filip s Radkem za branami první desítky, konkrétně na 12 místě.

Mladoboleslavský dealerský tým

nese název boleslavského prodejce vozů značky ŠKODA - LAURETA AUTO a.s. Za známou společností stojí navíc sám bývalý úspěšný závodník, pan Jaroslav Jelínek: „Motorsportu jsem věrný od šedesátých let až do současnosti a do prostředí automobilových soutěží se i ve svém pokročilém věku vždy rád vracím. Velice si vážím možnosti spolupráce s mladým talentovaným jezdcem Filipem Marešem. V nově vzniklém LAURETA AUTO ŠKODA TEAMU se tak spojuje zkušenost „starého soutěžáka“ s mladou dravostí. Děkuji také zástupcům ŠKODA AUTO ČR, kteří se rozhodli náš projekt podpořit a přeji naší posádce mnoho úspěchů.“